BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Skålfat + blomampel 7696337
nr 769 6337
Skålfat + blomampel
Kina/Japan, Dia24, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:55:41
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr